KuPamięci.pl

Krzysztof Kolberger


* 13.08.1950

 

+ 07.01.2011

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
6588
Zapalone dnia 13.08.2019
Zofia.Sporczyk
Daj nam Boże wiarę,że Krzysztofa śmierć miała sens,że tak musiało być,że On musiał odejść,by móc nadal zyć...w Niebie życiem wiecznym.Rocznicowy smutny płomyczek z szeptem modlitwy,ślę do Nieba((**))
Zgłoś SPAM
Halina GÓRSKA
♥ Pamiętam Krzysztofie.. ♥
Zgłoś SPAM
Zapalone w kwietniu
Zofia.Sporczyk
Krzysztofie!Ciepłem swych dłoni,chronię zapalone dla Ciebie mój Idolu Wielkanocne światełko,by nigdy nie zgasło,dołączając szept modlitwy,w Pana intencji...posyłam do Nieba bram.(((**)))
Zgłoś SPAM
Zapalone w styczniu
HALINA GÓRSKA
W zadumie nad mijającym czasem i życiem...Zapalam Tobie, Krzysztofie, znicz rocznicowy... Byłeś wspaniałym Człowiekiem...Niech Bóg obdarzy Twoją duszę szczęściem...i da nagrodę, życie wieczne...[*]
Zgłoś SPAM
Anna
Kolejny rok bez Pana. Bez Pana ciepłego, miłego głosu, uroczego uśmiechu... Odchodzą najwięksi. Śpij spokojnie i graj najlepsze sztuki na niebiańskiej scenie
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Noworoczny płomyczek mej o Panu pamięci,posyłam wraz z modlitwą,w Pana intencji...wprost do Nieba bram.Spokojnego snu wiecznego w tej cichej Krainie,gdzie nie ma bólu i czas już nie płynie((**))
Zgłoś SPAM
Zapalone w grudniu
Zofia.Sporczyk
Wigilia,smutna bo bez WAS,tak myśli każdy z nas,lecz wiem,gdy opłatek wezmę w swe ręce,z Wami będą me myśli i serce.Lampeczkę pamięci,ślę do maleńkiego Jezuska z modlitwą w Pana intencji.((**))
Zgłoś SPAM
Zapalone w listopadzie
Zofia.Sporczyk
Dziś 1 listopada,palimy Bliskim na grobach znicze naszej pamięci,Tym których kochaliśmy,a Oni tak wcześnie od nas odeszli.P.Krzysztofie,moja pamięć,modlitwa i zapalona lampeczka dla Pana(*)
Zgłoś SPAM
Zapalone ponad rok temu
Zofia Sporczyk
Życie w smutku szybko przemija,czas się nie zatrzymuje,pamięć o Was na zawsze została,bo serce nadal bije i wspomnień bolesnych zapomnieć nie pozwala.Pozostaje nam w życie wieczne w Niebie nasza wiara
Zgłoś SPAM
Anna
Aż trudno uwierzyć, że to już 7 lat... pełno nas, a jakoby nikogo nie było... śpij spokojnie Panie Krzysztofie... do zobaczenia gdzieś w górze... Widocznie Panu Bogu byłeś bardziej potrzebny. Tęsknimy
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Tylko piękni ludzie, jak Ty Krzysztofie, pozostaną w mojej pamięci na zawsze...W 7 rocznicę śmierci..Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie..[;]
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
♥ Pamiętam Krzysztofie.. ♥ Bo pamięć o Tych, co odeszli jest dla nich największym darem..Zapalam światełko w ten szczególny dzień, dzień Bożego Narodzenia..((♥))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Światło zabłyśnie,bo Bóg się narodził"Psalm.P.Krzysztofie!Bożonarodzeniowy płomyczek mej pamięci,z szeptem modlitwy w Pana intencji...ślę do Nieba bram.Spokojnego snu wiecznego.((*))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
★Wszystkich Świętych czas nostalgii..Wspomnieniami pięknymi powracają nasi Bliscy, kochani..Dziś Ich mogiły zniczami rozświetlimy..A Modlitwą będziemy prosić o Ich szczęście..★
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Dziś 1 listopada,palimy na Waszych grobach znicze naszej pamięci TYM,którzy od nas...za wcześnie odeszli.Płoną świeczek szeregi,płoną zniczy tysiące,piękne płomyki i modlitwa dla Pana((*))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Smutne światełko Urodzinowe zapalam i z modlitwą w Pana intencji ślę do Nieba.Nie pytam Boga"czemu Krzysztofa zabrałeś?",lecz bardzo Bogu dziękuję,że aktora wszechczasów,wcześniej Polsce dałeś(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Nie zgaśnie mojej pamięci ślad..Nie pozwolę, by ją starł nieubłagany czas..♥..w Rocznicę Urodzin..♥
Zgłoś SPAM
Żona M . Szostek córka F . Kasprzyk
Urodzinowe Światełko pamięci i modlitwa na dzisiaj [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Strony:   1   2   3   4   5   6   7    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anna Kazubska
07.01.2011